Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Oficjalne otwarcie Dziennego Domu Senior plus w Ogrodzieńcu

Strona główna » Aktualności » Oficjalne otwarcie Dziennego Domu Senior plus w Ogrodzieńcu

 

W środę 19 lutego odbyło się oficjalne otwarcie Dziennego Domu Senior+ w Ogrodzieńcu. Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec Anny Pilarczyk przybyło wiele znamienitych gości, m.in.: Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka, Doradca Wojewody Śląskiego do spraw polityki senioralnej i społecznej - Maria Nowak, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu – Łukasz Osikowicz, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zawierciu Ewelina Sergiel-Błaszczyk wraz z Małgorzatą Machurą oraz Anną Karp. W otwarciu wziął udział również Dyrektor Caritas Diecezji Sosnowieckiej – ks. Tomasz Folga a poświęcenia placówki dokonał ksiądz Robert Tomasik z parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Ogrodzieńcu.

Nie zabrakło lokalnych samorządowców Magdaleny Sitek – Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu – Pani Małgorzaty Janoski, przedstawicieli jednostek samorządowych Gminy Ogrodzieniec, Radnych Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu oraz członków stowarzyszeń i organizacji działających na terenie Gminy.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Miasta i Gminy – Anna Pilarczyk, Doradca
Wojewody Śląskiego - Maria Nowak, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu - Małgorzata Janoska oraz Poseł na Sejm RP – Danuta Nowicka.

Wydarzenie uświetnił wiersz przeczytany przez uczestniczkę Domu Seniora – Wiesławę Demkowską, który został napisany specjalnie na tę okazję przez inną uczestniczkę Martę Lipka.

Spotkanie było również okazją do zacieśnienia współpracy oraz wymiany doświadczeń dotyczących pracy na rzecz seniorów.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.

czytano: 241 razy

autor: ops.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2020-02-25 09:04:09

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna