Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrztu Pańskiego

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrztu Pańskiego

1.  Dzisiejsza Uroczystość Chrztu Pańskiego, przypomina Chrzest Jezusa w Jordanie i zapowiada Sakrament Chrztu św.

 

2. W środy zapraszamy na Nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.00 A w piątki w Mszy św. zbiorowej o godz. 17.00 zawierzajmy naszych bliskich zmarłych.

 

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, tzw. kolędę. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i dobro jakiego doznaliśmy w waszych domach, za złożone ofiary, szczere rozmowy i dobre rady. Niech Błogosławieństwo Boże, które przyjęliście w waszych domach, przez posługę kapłanów, wydaje wspaniałe owoce w waszym życiu. Jeżeli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie mógł przyjął błogosławieństwa w swoim domu, to można jeszcze umówić wizytę z księdzem po Mszy świętej w zakrystii. Od jutra powracamy do porządku odprawiania Mszy św. i funkcjonowania kancelarii parafialnej z przed kolędy.

 

4. Za tydzień III Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na remonty w naszym Kościele. Już dzisiaj, składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

5. W tym tygodniu  w Liturgii wspominamy: W czwartek 17 I 2019r Św. Antoniego, opata. W sobotę 19 I 2019r Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.       

6. W przyszłym tygodniu odbędą się w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży. Módlmy sie o szczęśliwą podróż dla uczestników i dobre owoce spotkania z Ojcem Świętym

 

7. W najbliższy piątek 18.01 rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan

 

8. Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele na osiedlu Syberka w Będzinie odbywa się Koncert Galowy wieńczący 25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Wstęp na koncert jest wolny. Serdecznie parafian zachęcamy do skorzystania z tak pięknej oferty.

czytano: 171 razy

autor: parafia.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-01-11 15:02:13

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna