Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Z Działaj lokalnie dla dobra wspólnego – Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”

Strona główna » Aktualności » Z Działaj lokalnie dla dobra wspólnego – Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”

Chcesz zmieniać świat? Jesteś członkiem grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej z terenu powiatu zawierciańskiego lub myszkowskiego, pomożemy Ci! Znów ruszył nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie”.

            „Działaj Lokalnie” – to nazwa programu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego realizuje go Centrum Inicjatyw Lokalnych. W ramach programu na wnioskodawców czeka 29,7 tys. złotych, a maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych.

            Program adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.
W ramach programu przewidywane jest przyznanie dotacji na projekty, dzięki którym możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego. Projekty powinny wynikać z konkretnych potrzeb danej społeczności, mieć jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, podkreśla Paweł Abucki - prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.

            Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu trwa od 15 kwietnia do 15 maja br. i będzie się odbywać drogą elektroniczną poprzez generator wniosków na stronie internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl.

 

Zapraszamy na spotkania informacyjne, podczas których będzie można uzyskać więcej informacji na temat „Działaj Lokalnie”:

•   26 kwietnia (wtorek), godz. 13:00, Urząd Miasta Myszków, ul Tadeusza Kościuszki 26, Myszków
•   27 kwietnia  (środa), godz. 13:00, Urząd Gminy Kroczyce, ul. Batalionów Chłopskich 29, Kroczyce

Osoby zainteresowane  udziałem w spotkaniu informacyjnym proszone są o zgłoszenie się mailowe: lachor@cil.org.pl lub telefoniczne: 032 67 020 14, do dnia 25 kwietnia.

 

                Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Senatorskiej 14 w Zawierciu, pod numerem telefonu 32 67 020 14, adresem e-mail lachor@cil.org.pl  oraz na stronie internetowej www.dzialajlokalnie.pl. i http://cil.org.pl/

Informacja: CIL

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 680 razy

autor: ogrodzieniec.pl

data dodania: 2016-04-25 09:17:11

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0562_resize
  • DSC_0561_resize
  • DSC_0564_resize
  • DSC_0560_resize
  • DSC_0563_resize
  • DSC_0557_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna