Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Strona główna » Aktualności » DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 stycznia 2012 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. W przygotowania do przyjęcia zaproszonych Gości zaangażowali się wszyscy: przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Występy małych artystów były wyrazem miłości, szacunku i wdzięczności za czas poświęcony wnukom. Spotkanie było również okazją do prezentacji umiejętności nabytych w związku z realizowanym przez naszą szkołę projektu „Uczymy się działając” (projekt współfinansowany jest ze środków UE w ramach EFS).
Jako pierwsza na scenie pojawiła bajecznie kolorowa grupa Słoneczka. W jej wykonaniu usłyszeliśmy dwie piosenki. Grupa Smerfy oczarowała widownię tańcem do piosenki o dziadku. Brawo! Występy grup przedszkolnych były piękne!
Kolejny występ, dynamiczny taniec z gitarami uczniów klasy II, poruszył widownię. Uczniowie tej klasy zaprezentowali jeszcze grę na dzwonkach.
Uczniowie klasy I wystąpili w przedstawieniu pt. „Dzień Babci”. Zobaczyliśmy jak babcie i dziadziusiowie ważni są w organizacji życia rodzinnego.
Następnie na scenie pojawiły się damy w maskach ze swoimi tancerzami z klasy III.
Były również prezentacje szkolnego zespołu instrumentalnego i tanecznego. Usłyszeliśmy piękne kolędy, obejrzeliśmy taniec ludowy i młodzieżowy.
Na szkolnej scenie pojawił się także zespół teatralny, który przygotował  przedstawienie pt. „O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”. Występ młodych aktorów podobał się wszystkim.
Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem  uczestników tego miłego spotkania.

G.K.

czytano: 1371 razy

autor: spgieblo.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2012-01-22 21:25:44

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna