Świetlicowy Mam talent
„ Mam talent” w szkolnej świetlicy
19 marca2021r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs „Mam talent”. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania kolegom swoich talentów i zainteresowań. Poziom
i różnorodność występów była bardzo bogata.
Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia.
1 miejsce- Sabina Kukowiecka
2 miejsce – Wiktoria Pilarczyk
3 miejsce- Natalia Gdula
Wyróżnienia otrzymały zespoły – „Ale jazz”, „Zespół kartka”, „Fantazja” oraz Natalia Kapuśniak i Karolina Ciszewska.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za liczny udział i bardzo duże zainteresowanie konkursem. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych.
Katarzyna Łachan
www.facebook.com/107526587605481/videos/271758717964066
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie