Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Wielka nauka dla małych studentów – Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB!

Strona główna » Aktualności » Wielka nauka dla małych studentów – Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB!

Uniwersytet Dziecięcy Akademii WSB w Ogrodzieńcu realizowany jest wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy w Ogrodzieńcu, pod honorowym patronatem Burmistrza – Pani Anny Pilarczyk.

Jak wygląda praca dziennikarza u podnóża gór? Czy trudno wyprodukować skuteczny lek? Pogoda. Nasz przyjaciel czy wróg?

To tylko kilka wybranych zagadnień, które zostaną poruszone podczas wykładów przygotowanych przez najlepszych wykładowców akademickich i popularyzatorów nauki współpracujących z Akademią WSB.

Już od października rusza VII edycja Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w Ogrodzieńcu.

Najmłodsi mieszkańcy Ogrodzieńca  po raz kolejny będą mogli uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach ze światem nauki.

Harmonogram zajęć Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w Ogrodzieńcu obejmuje 8 wykładów w formie stacjonarnej oraz 2 wykładów w formie on-line. Program zajęć uzupełniają warsztaty fakultatywne oraz wycieczki naukowe.

Zapisy do Uniwersytetu Dziecięcego Akademii WSB w  Ogrodzieńcu trwają. Liczba wolnych miejsc jest jednak ograniczona i ze zgłoszeniami trzeba się spieszyć. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie internetowej (ud.wsb.edu.pl) lub uzyskać pod nr telefonu 32 295 93 15 , a także w M-GOKiS OGRODZIENIEC pod nr telefonu 326732044

Uniwersytet Dziecięcy Akademii WSB w Ogrodzieńcu  to jeden z piętnastu Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB.  W największej w Polsce sieci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB (do 15 kwietnia 2018 r. – Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej) swoje kompetencje poszerza ponad 3 000 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat. Realizowane projekty mają na celu rozwijanie potencjału twórczego i intelektualnego najmłodszych, rozbudzenie ich aktywności poznawczej oraz przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu różnych dziedzin nauki.

czytano: 110 razy

autor: ogrodzieniec.pl

data dodania: 2020-10-08 10:51:50

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna