Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

Strona główna » Aktualności » Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

 VI Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniu 8 grudnia 2019r. na Placu Piłsudskiego w Ogrodzieńcu w godz. 10.00 – 15.00.

Głównym organizatorem  - Jarmarku jest LGD Perła Jury.

Partnerami w organizowaniu jarmarku są: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu  w Ogrodzieńcu , ZAMEK sp. z o.o. oraz Gmina Ogrodzieniec.

Organizatorzy przewidują następujące atrakcje: stoiska handlowe z rękodziełem artystycznym, ozdobami bożonarodzeniowymi, upominkami, biżuterią, stoiska m.in. z góralskimi specjałami, miodami od miejscowych pszczelarzy, bożonarodzeniowe wypieki , występy artystyczne.

Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu oraz Prezes „ZAMEK” Sp. z o.o. do udziału w przedsięwzięciu zapraszają zainteresowanych Wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników. Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują produkty spożywcze: tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, miody, nalewki i browary rzemieślnicze oraz wiele innych produktów tradycyjnych, ekologicznych i regionalnych, a przede wszystkim smacznych i zdrowych.

Do udziału w Jarmarku zapraszamy również wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło: ozdoby bożonarodzeniowe, stroiki, przedmioty dekoracyjne, zabawki ludowe, garncarstwo, ceramikę, malarstwo, rzeźbę, decuopage, wyplatanie ze słomy, wikliniarstwo. Motywem przewodnim dzieł powinno być BOŻE NARODZENIE, aby przedmioty mogły służyć jako dekorację, upominki czy prezenty.

Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY i jest niewątpliwie okazją do promocji swojej firmy i produktów.

Ogrodzieniecki Jarmark cieszy się dużą popularnością, udział w nim może pozyskać nowych klientów oraz rozpowszechnić markę swojej firmy. Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swojego stoiska.

Na zgłoszenia czekamy do 02.12.2019r. (poniedziałek) do godz. 15.00 kontakt: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu Plac Wolności 24, (32) 67 32 044.

 Osoby do kontaktu: Beata Stypa – Rus; Joanna Piwowarczyk.

Wystawców prosimy o zapoznanie się z regulaminem tegorocznego Jarmarku,

Wypełniony Załącznik nr 1 do Regulaminu prosimy osobiście dostarczyć do biura MGOKiS w godz. 8.00-15.30 lub przesłać drogą elektroniczną na adres: kultura@ogrodzieniec.pl, b.rus@ogrodzieniec.pl 

http://www.mgokis.ogrodzieniec.pl/aktualnosci/1898

 

 

 

 

 

.

 

czytano: 304 razy

autor: mgokis.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-11-19 11:26:14

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna