Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Gieble

Strona główna » Aktualności » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Gieble

W dniu 2 września 2019 r. w Szkole Podstawowej w Gieble odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 8.00 uczniowie i rodzice oraz nauczyciele uczestniczyli w Mszy św. w kościele parafialnym. O godz. 9.15 cała społeczność szkolna zebrała się na placu przed budynkiem szkoły, aby wspólnie z przedstawicielami organu prowadzącego- Panią Marią Milejską – Sekretarzem Miasta i Gminy Ogrodzieniec i radną powiatu zawierciańskiego oraz Panią Magdaleną Sitek – wiceburmistrzem Miasta i Gminy Ogrodzieniec, rozpocząć rok szkolny 2019/20. Dyrektor szkoły powitała gości, licznie zebranych rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz omówiła sprawy związane z organizacją nowego roku szkolnego. Głos zabrała również Pani Sekretarz, która życzyła uczniom sukcesów w nauce, nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji satysfakcji z pracy, rodzicom dobrej współpracy ze szkołą.

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego zbiegło się z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji szkoła przystąpiła do akcji „Przerwany Marsz” oraz minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar tego mrocznego okresu naszej historii.

Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na naszą uroczystość. Szczególne uznanie należy się rodzicom i opiekunom uczniów i przedszkolaków, którzy jak co roku tłumnie przybyli, aby wspólnie świętować rozpoczęcie roku szkolnego. Dziękuję również księdzu Krzysztofowi Knapowi za odprawienie uroczystej Mszy św. oraz przedstawicielom Gminy Ogrodzieniec za uświetnienie swoją obecnością naszej uroczystości.

Ewa Rudnicka

czytano: 202 razy

autor: spgieblo.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-09-02 18:04:18

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna