Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy Ogrodzieniec.

Strona główna » Aktualności » Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy Ogrodzieniec.

Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to największa sieć Uniwersytetów dla Dzieci w Polsce. Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to wykłady, warsztaty tematyczne, zajęcia sportowe, wycieczki, teatr i Filharmonia Malucha. Zapraszamy dzieci od 6 do 12 lat.

 

W tym roku proponujemy Państwu trzy pakiety do wyboru:

Pakiet EXTRA

Pakiet EXTRA + z kursem j. angielskiego

Pakiet STANDARD

Szczegóły dot. pakietów oraz rejestracja znajdują się na stronie: http://ud.wsb.edu.pl/rekrutacja-na-rok-akademicki-2019-2020-ruszyla/

 

Wśród wykładowców, w roku akademickim 2019/2020 znajdują się, miedzy innymi:

 

dr n. med. Michał Zembala – kardiochirurg, kierownik Oddziału Kardiochirurgii i Transplantologi Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu;


dr inż. Sławomir Wronka
 – absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od 1997r. związany z Instytutem Problemów Jądrowych w Świerku. W 2002 r obronił doktorat z dziedziny fizyki wysokich energii. Od kilku lat zaangażowany w projektowanie i budowę unikalnych urządzeń, głównie akceleratorów i detektorów cząstek, na potrzeby nauki, medycyny i przemysłu.

 

Dr Tomasz Rożek – z wykształcenia fizyk, z zawodu dziennikarz naukowy. Jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl i pomysłodawcą, założycielem i prezesem stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa. Współpracował z dziennikami, tygodnikami i miesięcznikami ogólnopolskimi m.in. „Wiedza i Życie”, „National Geographic”, „Wprost”, „Przekrój”, „Gazeta Wyborcza”, „Życie”, „Dziennik Zachodni”, „Rzeczpospolita”. Autor i prowadzący program Sonda 2 na antenie TVP2. Jest autorem książek ,,Nauka – po prostu. Wywiady z wybitnym” oraz ,,Nauka to lubię”.

 

Bogumiła „Miłka” Raulin –  z wykształcenia i zawodu mgr inżynier trakcji elektrycznej. Podróżnik, fotograf, organizator wypraw podróżniczych. Pilot szybowcowy III klasy, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. Mama 8 letniego Jeremiego wierząca w umiejętność rozdawania POZYTYWNEJ ENERGII i niepodważalną  SIŁĘ MARZEŃ W 2018 r. została najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi (35 lat i 19 dni w dniu zdobycia szczytu Mt. Everest, 22 maja 2018) w wersji 9 szczytowej.

 

Wiktor Niedzicki – dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, wykładowca akademicki oraz autor programów telewizyjnych „Laboratorium” oraz „Kuchnia”.

 

czytano: 240 razy

autor: mgok.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-09-02 14:39:04

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna