Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Mieszkanie + ----> Podsumowanie Spotkania

Strona główna » Aktualności » Mieszkanie + ----> Podsumowanie Spotkania

,,Zostań w Ogrodzieńcu!” Spotkanie Informacyjne dotyczące programu Mieszkanie Plus

W ostatnich latach wyludniają się gminy i miasta naszego kraju, młodzi ludzie podejmują ryzyko i wyzwania- wyjeżdżają i poszukują nowego miejsca do życia i swojej lepszej przyszłości, dlatego też Gmina Ogrodzieniec planuje wdrożyć program Mieszkanie +, którego celem jest poprawa dostępności mieszkań dla osób o dochodach utrudniających samodzielne zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych oraz osób młodych, które startują w dorosłe życie. Naszym celem jest przygotowanie Gminy do rozwoju, zatrzymanie młodych mieszkańców w naszej Gminie, aby tutaj mieszkali, zakładali rodziny i rozwijali swoje marzenia!
Temu też programowi posłużyło spotkanie informacyjno- robocze, które w obecności zainteresowanych i Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec- Anny Pilarczyk- Sprychy , poprowadziła koordynator programu w Gminie Ogrodzieniec- Pani Lena Wardenga. Jako planowaną lokalizację na nowo wybudowany blok podano nieruchomość przy ul. Słowackiego (zdjęcie). Na tę okazję również Urząd Miasta i Gminy przygotował specjalne ankiety odzwierciedlające preferencje i oczekiwania Mieszkańców w planowaniu przyszłości, o których wypełnienie poproszono wszystkich zainteresowanych wynajmem takiego mieszkania. Aktualnie ankietę można pobrać w formie papierowej w Kancelarii Urzędu- pokój nr 17 bądź w pdf na stronie www. Termin składania ankiet upływa z dniem 10 czerwca br.

W sprawie uzyskania szczegółowych informacji dotyczących programu prosimy o kontakt e-mail z Panią Leną Wardengą: l.wardenga@ogrodzieniec.pl

Więcej na temat samego programu: www.mieszkanieplus.org.pl

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 321 razy

autor: ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-05-10 20:24:11

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna