Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

„Działaj Lokalnie” – zapraszamy na spotkanie informacyjne!

Strona główna » Aktualności » „Działaj Lokalnie” – zapraszamy na spotkanie informacyjne!

Masz ciekawy pomysł i chcesz zrealizować projekt na rzecz społeczności lokalnej?
Przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie” i dowiedz się jak uzyskać nawet do 6 tysięcy złotych.

Termin spotkania: 13 maja 2019r. godzina 12:30
Miejsce spotkania: Sala Narad Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu
Program jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu gmin Ogrodzieniec, Poręba, Pilica, Włodowice, Irządze, Koziegłowy i Poraj.

Szczegółowe informacje: --> --> -->

Działaj Lokalnie - startuje nabór wniosków dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych .

Centrum Inicjatyw Lokalnych po raz siódmy ogłasza nabór wniosków dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych w ramach programu „Działaj Lokalnie”.
Pula do rozdania wynosi 41 800 tysięcy złotych.
„Działaj Lokalnie” – to nazwa programu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Na terenie powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego realizuje go Centrum Inicjatyw Lokalnych. W ramach programu na wnioskodawców czeka 41 800 tys. złotych, a maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych.
Program adresowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych
z terenu gmin Pilica, Poręba, Włodowice, Irządze, Ogrodzieniec, Koziegłowy i Poraj.

W ramach programu przewidywane jest przyznanie dotacji na projekty, dzięki którym możliwe jest osiąganie celów o charakterze dobra wspólnego. Projekty powinny wynikać z konkretnych potrzeb danej społeczności, mieć jasno określony cel, dobrze zaplanowane działania, mierzalne rezultaty i rozsądne koszty realizacji, oraz być zgodne z założeniami regulaminu konkursu podkreśla Paweł Abucki - prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.
Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu trwa od 19 kwietnia do 19 maja br. i będzie się odbywać drogą elektroniczną poprzez generator wniosków na stronie internetowej www.system.dzialajlokalnie.pl.

W każdej gminie objętej konkursem odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego będzie można uzyskać więcej informacji na temat „Działaj Lokalnie”. Informacje o spotkaniach będą sukcesywnie zamieszczane na stronach internetowych poszczególnych gmin i stronie http://cil.org.pl/

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Polskiej 14b w Zawierciu, pod numerem telefonu 32 67 020 14, adreseme-mail lachor@cil.org.pl w godz od 7:00 do 15:00 oraz na stronie internetowej www.dzialajlokalnie.pl i http://cil.org.pl/

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 298 razy

autor: ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-05-09 20:46:34

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna