Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Jarmark Wielkanocny

Strona główna » Aktualności » Jarmark Wielkanocny

 

Tegoroczny V Jarmark Wielkanocny odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2019r. na Placu Piłsudskiego w Ogrodzieńcu w godz. 10.00 – 15.00. Organizatorzy przewidują następujące atrakcje: stoiska handlowe z rękodziełem artystycznym, ozdobami wielkanocnymi, upominkami, biżuterią, stoiska m.in. z góralskimi specjałami, miodami od miejscowych pszczelarzy, baby, mazury, degustacje wielkanocnych specjałów, występy artystyczne.

Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu oraz Prezes „ZAMEK” Sp. z o.o. do udziału w przedsięwzięciu zapraszają zainteresowanych Wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników. Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują produkty spożywcze: tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, miody, nalewki i browary rzemieślnicze oraz wiele innych produktów tradycyjnych, ekologicznych i regionalnych, a przede wszystkim smacznych i zdrowych

Do udziału w Jarmarku zapraszamy również wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło: palmy i inne ozdoby wielkanocne, stroiki, przedmioty dekoracyjne, zabawki ludowe, garncarstwo, ceramikę, malarstwo, rzeźbę, decuopage, wyplatanie ze słomy, wikliniarstwo. Motywem przewodnim dzieł powinna być Wielkanoc, aby przedmioty mogły służyć jako dekorację, upominki czy prezenty.

Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY i jest niewątpliwie okazją do promocji swojej firmy i produktów.

Ogrodzieniecki Jarmark cieszy się dużą popularnością, udział w nim może pozyskać nowych klientów oraz rozpowszechnić markę swojej firmy. Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swojego stoiska.

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 05.04.2019r. (piątek) do godz. 15.00 (decyduje kolejność zgłoszeń) kontakt: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu Plac Wolności 24, (32) 67 32 044. Osoby do kontaktu: Beata Stypa – Rus; Marta Bejgier.

Wystawców prosimy o zapoznanie się z regulaminem tegorocznego Jarmarku dostępnym na stronie www.mgok.ogrodzieniec.pl w zakładce Działalność MGOK – Dokumenty do pobrania.

Wypełniony Załącznik nr 1 do Regulaminu prosimy dostarczyć do biura osobiście bądź drogą elektroniczną na adres: kultura@ogrodzieniec.pl lub b.rus@ogrodzieniec.pl m.bejgier@ogrodzieniec.pl

 

czytano: 249 razy

autor: mgok.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2019-03-06 14:03:53

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna