Logo: Miasto i Gmina Ogrodzieniec
Miasto i Gmina Ogrodzieniec

Oficjalna strona internetowa Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Sukcesów sportowych ciąg dalszy...

Drużyna SP nr 1 Ogrodzieniec złożona z chłopców urodzonych w latach 2001-2002 wzięła udział w Ogólnopolskim turnieju Orange Cup w Zawierciu, gdzie odbyły się rozgrywki eliminacyjne. Reprezentacja SP nr 1 przegrała z  SP nr 6 w Zawierciu 1:5 (gol  Wojtek Czaplicki) z SP nr 9 0:1 i pokonała Klub Piłkarski  „Warta” Zawiercie 3:0 (gole Adrian Styczeń-2, Wojtek Czaplicki-1). Zajęliśmy w turnieju V miejsce.

Skład drużyny: Dominik Pietruszka, Wojciech Czplicki (kapitan), Adrian Styczeń, Jakub Stępień, Kamil  Stępień, Kacper Biedak, Aleksander  Apel, Kacper Giemza. Trener: Jarosław Janik.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej: Karolina Staszek, Kinga Kulczyc, Patrycja Bednarz, Weronika Koza - biegły w sztafecie 4x100m. Zajęły drugie miejsce wyprzedzając sztafety ze szkół z Zawiercia i Myszkowa. Do udziału w Mistrzostwach województwa śląskiego zabrakło sztafecie 1,5 sek.

Wystartowały również w sztafecie szwedzkiej na dystansie 100x200x300x400 zajmując trzecie miejsce.