Dzień Sportu na Orliku
W niedzielę 17 czerwca 2018 r. odbył się ogólnopolski "Dzień Sportu" na obiekcie wielofunkcyjnym Orlik w Ogrodzieńcu. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Komitet Olimpijski. Uczestnicy rozpoczęli swoje zmagania punktualnie o godzinie 11:00. Po otwarciu imprezy dzieci i młodzież zostały podzielone na grupy rywalizujące. Każdy z uczestników wykazał się wolą walki a cała impreza przebiegała w duchu fair play. Zawodnicy brali udział w wielu konkurencjach między innymi: w torze przeszkód na czas, w grach zespołowych, rzutach do kosza, chodzie sportowym, przeciąganiu liny a na koniec odbył się turniej piłki nożnej. Dzięki grze zespołowej przekazujemy ponadczasowe wartości, które warto wykorzystać poza sportową rywalizacją. Dzień Sportu na Orliku jest okazją do rozwoju umiejętności ruchowych, lecz przede wszystkim koleżeńskiej i rodzinnej zabawy. Na zakończenie imprezy, każdy z uczestników został uhonorowany kilkoma upominkami.
Dziękujemy Wszystkim za udział i zapraszamy za rok.
D. Szymusik
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie