Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

GimTV w pierwszym semestrze

Strona główna » Aktualności » GimTV w pierwszym semestrze

Niedawno zaczęło się 2 półrocze. Gim Tv od września do stycznia zaprezentowalo aż, bądź tylko 5 filmów.
W pierwszym opowiadaliśmy o wyborach samorządowych w naszym gimnazjum.
W pierwszym opowiadaliśmy o wyborach samorządowych w naszym gimnazjum. Przedstawiliśmy wam kandydatów oraz ich plany na lepszą przyszłość w szkole. Wszystko znajduje się w tym filmie:

FILM

Drugim filmem stworzonym przez nas jest wywiad z aktorami występującymi w przedstawieniu z okazji dnia nauczyciela. Zadaliśmy im parę pytań i doczekaliśmy się dość interesujących odpowiedzi. Jeśli chcecie ich posłuchać zapraszamy do tego filmu:

FILM

Trzeci film to właśnie owe przedstawienie zorganizowane dla naszych wspaniałych opiekunów. Jest ono parodią niektórych lekcji z naszego gimnazjum. Uczniowie wybitnie wcielili się w rolę nauczycieli i ich skecz mile zaskoczył widzów. Wszystko uwieczniła nasza kamera:

FILM

Czwarty, czyli przedostatni nasz film był relacją z konkursu na najlepszą kanapkę. Magda Gessler zrobiła rewolucję na sali! Zadawała pytania, z zaciekawiona miną oglądała przygotowania, degustowała... emocje nie opuszczaly nas przez cały czas! Besos!:

FILM

Piątym i ostatnim filmem stworzonym przez nas w tym semestrze jest nagranie z konkursu na mikołajki. Tematyką był Mikołaj z przyszłości. Wszystkie klasy miały przeróżne pomysły! Od sexmastera po biznesmena! Musimy przyznać, że uczniowie ogromnie się postarali. Ale to jeszcze nie koniec! W drugiej części filmu możecie zobaczyć kolejny konkurs. Tym razem polegał on, na zrobieniu najdłuższego łańcucha. Jeśli chcecie zobaczyć jak uczniowie sobie radzili, obejrzyjcie ten film:

FILM

Magda Szlachta

czytano: 537 razy

autor: gimnazjum.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2018-01-25 09:03:29

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna