Logo: Miasto i Gmina Ogrodzieniec
Miasto i Gmina Ogrodzieniec

Oficjalna strona internetowa Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Mamy złoty medal!

20 kwietnia odbył się w Pilicy Jurajski Trójkąt Atletyczny (bieg 60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową). W zawodach tych wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. Dziewczęta z kl. V zajęły w ogólnej klasyfikacji drugie miejsce za reprezentacją Pilicy, a przed Wierbką. Chłopcy zajęli również drugie miejsce wyprzedzeni przez Pilicę.

Weronika Koza z kl. V a została najlepsza zawodniczką trójboju i zdobyła złoty medal. Klasy V reprezentowali: Dominika Bielak, Weronika Koza, Kinga Machelska,  Karolina Mystek, Oliwia Nędza, Karol Bratek, Dariusz Bugajny, Wiktor Grzebieluch, Rafał Skowerski, Michał Gałecki.

Klasy VI w klasyfikacji zajęły trzecie miejsce  za Pilicą i Wierbką. Wystąpili w składzie: Patrycja Bednarz, Aleksandra Kwoczała ,Patrycja Kozłowska, Kinga Kulczyc, Karolina Staszek, Maciej Dusza, Kamil Prasak, Piotr Wacowski, Domink Moś, Kamil Biedrowski.

Szkolna drużyna rocznika 2001-2003 wystąpiła w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej 21.04.2012r w Czeladzi. Zajęliśmy V miejsce przegrywając z Profesjonalną Szkołą Piłkarską Wojkowice 9:7.

Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Pietruszka, Wojtek Czaplicki, Jakub Stępień, Kamil Stępień, Adrian Styczeń, Aleksander Apel.                                                                                                                                                                                                                                                  Jaroslaw Janik.

Autor:  sp.ogrodzieniec.pl