Obchody Święta Odzyskania Niepodległości
Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec zaprasza na uroczyste obchody
Święta Odzyskania Niepodległości
10.11.2017r. (piątek) sala MGOK w Ogrodzieńcu
16.30 JAKŻE CIEBIE PRZYWITAĆ RADOSNA SWOBODO! - koncert okolicznościowy w wykonaniu zespołów działających przy MGOK: Seniorzy z Ogrodzieńca, Zespołu Echo, sekcji literackiej UTW w Ogrodzieńcu oraz uczniów szkół z terenu gminy - laureatów Gminnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.
WERNISAŻ wystawy fotografii „Przydrożne kapliczki w tradycji polskiej”
11.11.2017r. (sobota) Kościół Parafialny pw. Przemienienia Pańskiego w Ogrodzieńcu 9.00 - msza św. za Ojczyznę
ok. 10.00 - przemarsz na Cmentarz Komunalny z asystą Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ogrodzieniec i złożenie kwiatów pod Pomnikiem Poległych
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie