Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Wyniki konkursu plastycznego MÓJ PRZYJACIEL KOT

Strona główna » Aktualności » Wyniki konkursu plastycznego MÓJ PRZYJACIEL KOT

Konkurs zorganizowała Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła” w Ryczowie.

W dniu 24 lutego 2012 roku Jury konkursu w składzie: Anna Lipka, Iwona Rajca, Małgorzata Michalska, Małgorzata Janoska, Bożena Mikulska, Dorota Cygan, Ingeborga Cygankiewicz-Perkowska i Wojciech Jagielski wyłoniło spośród 115 prac laureatów konkursu.

W poszczególnych kategoriach nagrody otrzymali:


1. Kategoria: przedszkolaki i zerówka:

I miejsce: Bidzińska Ola (przedszkole Ogrodzieniec „0”),
II miejsce: Bujak Klaudia (przedszkole Ogrodzieniec),
III miejsce: Molenda Julia (przedszkole Ogrodzieniec).

Wyróżnienia:
Kamil Kaziród, Maja Madej, Nina Kałużny, Oliwia Stefańska, Agatka Straszak – przedszkole Ogrodzieniec.


2. Kategoria klasy I – III SP:

I miejsce: Zuzanna Kałużny (II kl. SP Ogrodzieniec),
II miejsce: Dawid Soliński (II kl. SP Podzamcze) – praca wykonana na zajęciach MGOK w Ogrodzieńcu,
III miejsce: Wojciech Czaplicki (III kl. SP Ogrodzieniec) – praca wykonana na zajęciach w MGOK w Ogrodzieńcu.

Wyróżnienia:
Kinga Żak (III kl. Ryczów), Anna Bladon (II kl. SP Podzamcze) – praca wykonana na zajęciach MGOK w Ogrodzieńcu, Aleksandra Choroś (III kl. SP Ogrodzieniec) – praca wykonana w ramach zajęć MGOK w Ogrodzieńcu.
 

3. Kategoria klasy IV – VI SP:

I miejsce: Dagmara Mikoda (IV kl. SP Ogrodzieniec) – praca wykonana na zajęciach w MGOK w Ogrodzieńcu,
II miejsce: Zosia Szota (IV kl. Przyłubsko) – praca wykonana na zajęciach MGOK w Ogrodzieńcu,
III miejsce: Milena Gałecka (IV kl. SP Ryczów).

Wyróżnienia:
Natalia Kudela (IV kl. SP Ogrodzieniec), Imiołek Karolina(V kl. SP Ogrodzieniec), Janoska Anna (IV kl. SP Ogrodzieniec), Ola Leks (IV kl. SP Ogrodzieniec), Norbert Kołodziej (VI kl. SP Ogrodzieniec).


4. Kategoria gimnazjum i młodzież:

I miejsce: Marta Kwiatkowska,
II miejsce: Dagmara Miśkiewicz,
III miejsce: Małgorzata Kończyk.

Wyróżnienie dla: Pauliny Mendak, Martyny Drążek.

Poza kategoriami – prace A4 i prace nietypowe wyróżnienia otrzymują:
Ola Mróz 5 lat (Ryczów), Miłosz Miśta (kl. II Ryczów), Hubert Kawka (kl. I Ryczów), Klaudia Motyka (kl. II Ryczów), Mateusz Paciej (kl. I Ryczów), Natalia Iskierka 5 lat (Ryczów), Dominika Janoska 5 lat (Ryczów), Mateusz Półkoszek (kl.III Ryczów), Kamila Miśkiewicz (kl. I ), Ewelina Szeląg (Ryczów – Kolonia).

Fundacja „Stara Szkoła” w Ryczowie

czytano: 2087 razy

autor: ogrodzieniec.pl

data dodania: 2012-03-15 08:14:48

Mój przyjaciel kot - konkurs trwa
  Jeszcze można składać prace na konkurs plastyczny „Mój przyjaciel kot”. Termin oddawania prac plastycznych (format A3!) to 20 luty – ...
więcej
Koty, kotki, koteczki - konkurs plastyczny
Uczniowie  naszego  gimnazjum  wzięli  udział  w  konkursie  plastycznym -  „Mój  przyjaciel  kot”.  Temat   ...
więcej
Konkurs plastyczny - Mój przyjaciel kot
Fundacja Wspierania Aktywności Twórczej i Regionalnej „Stara Szkoła „ w Ryczowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel ...
więcej
Kocie niespodzianki ...
29.02.2012r. na szkolnym apelu panie J.Pilarczyk D. Supkowska oraz pan Wojciech Jagielski i wręczyli  nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie  „Mój przyjaciel Kot” ...
więcej
Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0804_resize
  • DSC_0800_resize
  • DSC_0797_resize
  • DSC_0794_resize
  • DSC_0792_resize
  • DSC_0790_resize
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna