„WYŚCIG CZYTELNICZY” – ZA NAMI!
W Filii Bibliotecznej w Ryczowie zakończył się konkurs „Wyścig Czytelniczy”, organizowany we współpracy z biblioteką szkolną Szkoły Podstawowej w Ryczowie. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem odwiedzali bibliotekę, wypożyczali książki i udowadniali, że czytanie może być prawdziwą pasją oraz świetną przygodą. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań literackich oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do regularnego korzystania z biblioteki. Podczas uroczystego apelu najaktywniejsi czytelnicy otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy.
Serdecznie gratulujemy laureatom:
Antoni Dziuba
Antoni Staśko
Ignacy Staśko
Hanna Jagła
Eliza Guzik
Lena Paciej
Karolina Antoniak
Antoni Piątek
Ada Królikowska
Milena Imiela
Iga Sobas
Antonina Kumela
Weronika Wdowik
Filip Grzesiak
Martyna Latacz
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, wytrwałość i zamiłowanie do książek. Cieszymy się, że nasza biblioteka tak chętnie odwiedzana jest przez młodych czytelników. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych czytelniczych inicjatywach!
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie