DZIEŃ MAMY W FILII W GIEBLE
W piątek 22.05.2026 r. w filii bibliotecznej w Gieble odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Matki.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego wysłuchania opowiadania pt. „Dzień Mamy i Taty”. Historia wprowadziła uczestników w ciepły, rodzinny nastrój oraz stała się inspiracją do dalszych działań.
Następnie dzieci wykonały z papieru kolorowego piękne kwiaty metodą origami, z myślą o ukochanych mamach. Własnoręcznie wykonane upominki z pewnością będą miłą niespodzianką i wyjątkowym prezentem z okazji ich święta.
Dziękujemy uczestnikom za udział w zajęciach.
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie