Erasmus+ uczniów SP Giebło w Monterotondo - dzień 5
Ranek minął nam pod znakiem międzynarodowej współpracy! Zostaliśmy podzieleni na grupy i dołączyliśmy do lokalnych klas na lekcje angielskiego, historii, religii, plastyki i muzyki. Co robiliśmy? Malowaliśmy akwarelami, muzykowaliśmy i – co najważniejsze – cały czas szlifowaliśmy nasz angielski!
Popołudnie to czysta integracja! Graliśmy w siatkówkę na skwerku, dużo rozmawialiśmy z włoskimi rówieśnikami, a dzień zwieńczyliśmy wspólnym wyjściem na pizzę i lody. Atmosfera była niesamowita!
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie