"Słoneczka" w Bibliotece #SPGiebło
14 maja dzieci z grupy „Słoneczka” odwiedziły bibliotekę w Gieble. Głównym celem wizyty było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, zapoznanie z pracą bibliotekarza oraz jak korzystać z księgozbioru. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o pracy bibliotekarza, czytanego przez panią Teresę pracownicę biblioteki. Następnie wykonały zakładki do książek. Na pożegnanie dzieci podziękowały pani Teresie za ciekawie przygotowane spotkanie.
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie