TYDZIEŃ BIBLIOTEK W FILII W GIEBLE
Z okazji Tygodnia Bibliotek w środę 13 maja br. w filii bibliotecznej w Gieble odbyły się wyjątkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić bibliotekę oraz dowiedzieć się, gdzie znajdują się książki z poszczególnych dziedzin. Poznali układ księgozbioru i zasady korzystania z biblioteki a także przekonali się, że każdy może znaleźć tu coś interesującego dla siebie. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania „Czyj to wujek” autorstwa Agnieszki Antosiewicz. Historia poruszyła temat ograniczonego zaufania i bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi. Na zakończenie uczestnicy zajęć wykonali zakładki do książki metodą origami. Powstały piękne żabki, które z pewnością będą zachęcały dzieci do częstszego sięgania po książki i przypominały o miło spędzonym czasie w bibliotece.
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie