Kawiarenka Podróżnika - JORDANIA.
Kierunek: Jordania! Gotowi na podróż?
Już w piątek,
15 maja 2026r.
godz.17:30
zapraszamy do Sali Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu
na kolejne spotkanie z cyklu
Kawiarenka Podróżnika!
Tym razem wyruszymy do niezwykłej Jordanii – kraju pustynnych krajobrazów, starożytnych miast i niesamowitych historii. A wszystko to bez pakowania walizek!
W rolę przewodnika wcieli się Paweł Schmidt, który podzieli się swoimi doświadczeniami, zdjęciami i ciekawostkami z podróży.
Co na Was czeka?
inspirująca opowieść
piękne widoki
podróżniczy klimat i dobra energia
Miejsko–Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu
15.05.2026 (piątek)
17:30
Wpadnijcie, usiądźcie wygodnie i dajcie się zabrać w podróż!
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie