Wystawa
Jeszcze tylko do piątku (15.05.2026r.) w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzieńcu można oglądać wystawę prac powstałych podczas cyklu Warsztatów akwareli.
Na ekspozycji prezentujemy pełne koloru i wyobraźni prace uczestników – inspirowane naturą, zwierzętami i światem barw. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć efekty twórczej pasji oraz artystycznego rozwoju naszych uczestników.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki i obejrzenia wystawy!
Na skróty
Mobilnie w stałym kontakcie z gminą
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje o naszej gminie