Logo: Miasto i Gmina Ogrodzieniec
Miasto i Gmina Ogrodzieniec

Oficjalna strona internetowa Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Mistrzostwa Europy Mażoretek w Libercu - podsumowanie

To był udany występ na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Libercu! Jesteśmy dumni, że Zespół Mażoretek "Fantazja" mógł zaprezentować się na zawodach organizowanych przez Majorette-sport WORLD Federation (MWF). Pomimo braku medalu, sam fakt uczestnictwa i możliwość rywalizacji na tak wysokim poziomie jest dużym sukcesem. Już wiemy, że dziewczyny są w stanie konkurować na arenie międzynarodowej, co na pewno doda im więcej motywacji do dalszej pracy i treningów.

Udział w Mistrzostwach Europy Mażoretek w Libercu, został poprzedzony eliminacjami w Raciborzu (Mistrzostwa Polski Okręgu Południowo-Zachodniego 26-28 kwietnia 2024r.) , których następstwem były  Mistrzostwa Polski Mażoretek w Bytomiu w dniach 23-26 maja 2024r. W eliminacjach występowała sekcja kadetek, juniorek i seniorek. Nie wszystkim udało się przejść wszystkie poziomy rywalizacji. Na Mistrzostwa Europy nominacja została przyznana jedynie grupie seniorek, częściowo zasilanej przez kadrę juniorek.

Gratulujemy całemu zespołowi i trenerom za ich ciężką pracę, zaangażowanie i determinację. Dziękujemy również rodzicom, dziadkom, wszystkim kibicom i sponsorom, ze szczególnym uwzględnieniem DARCZYŃCY- Polskiej Fundacji Narodowej, którzy wspierali nas na tej wyjątkowej drodze. Jesteśmy dumni z tego, co udało się osiągnąć i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania!

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu realizuje działanie pn. "Mażoretki "Fantazja" na Mistrzostwach Europy 2024" w ramach projektu "PFN#PolishCulture". Zadanie dofinansowane przez Polska Fundacja Narodowa.

https://www.facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

https://www.facebook.com/majorettesportmwf

https://www.facebook.com/gminaogrodzieniec

https://www.facebook.com/ZamekOgrodzieniec

#MażoretkiFantazja #Liberec #MistrzostwaEuropy #Ogrodzieniec #Duma #TrzymamyKciuki #KibicujemyRazem #OglądajOnline #WspieramyNaszeDziewczyny 

Autor:  mgokis.ogrodzieniec.pl
09
LIP
2024
106
razy
czytano

19/10459

Na skróty

Mobilnie w stałym kontakcie z gminą

Przydatne linki

Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy

Galeria

Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku

 • Zdjęcie: Kościół w Ogrodzieńcu

  Kościół w Ogrodzieńcu

 • Zdjęcie: Miejsca Rekreacji

  Miejsca Rekreacji

 • Zdjęcie: Skwer

  Skwer

 • Zdjęcie: Plac Piłsudskiego

  Plac Piłsudskiego

 • Zdjęcie: Studnia w Gieble

  Studnia w Gieble

 • Zdjęcie: Sprzątamy Gmine

  Sprzątamy Gmine

Czy wiesz, że...

Ciekawe informacje o naszej gminie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Miasto i Gmina Ogrodzieniec
Miasto i Gmina Ogrodzieniec