Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2017r

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 2017r

1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca ofiary składane na tacę są przeznaczone na remonty w naszej parafii. Serdeczne Bo zapłać za złożone ofiary.                                                         

2. Przez cały tydzień do Niedzieli Miłosierdzia Bożego, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św.   Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego.                           

 3. II Niedziela po Wielkanocy to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu przynosimy Skarbonki Miłosierdzia do Kościoła. O godz. 15.00 w Kościele Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Szczególnie polecajmy siebie, nasze rodziny, parafię i naszą ojczyznę Miłosierdziu Bożemu. Ofiara na tacę z tej Niedzieli będzie przeznaczona na Caritas, czyli Dzieła Miłosierdzia Kościoła                                                                          

4. Serdecznie dziękujemy, za troskę, zainteresowanie i pomoc, młodzieży, ministrantom i wszystkich, którzy  posłużyli pomocą przy przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Bożego na Święta. Niech Pan Jezus będzie wam nagrodą. Bóg zapłać!                                                

5. Trwa peregrynacja Figur Matki Bożej Fatimskiej w 100 - lecie Objawień Fatimskich. Rodziny, które gościły i będą gościć Matkę Bożą Fatimską w swoim domu w tym tygodniu zapraszamy do Kościoła w środę na Mszę św. wieczorną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, aby polecić jeszcze raz Dobremu Bogu, swoje prośby i intencje. (Z Księgi Pamiątkowej spiszmy je jeszcze raz na kartkach i przynieśmy do Kościoła ) Jest  to piękna okazja aby podziękować Matce Bożej za czas Jej odwiedzin w domu rodzinnym i prosić opiekę na dalszą przyszłość.                                                      

 6. 20 IV 2017r po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego do salki Jana Pawła II na wikariacie.                                     

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i naszej gazetki parafialnej. 

Łącząc się  w radosnym przeżywaniu  tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa, wszystkim parafianom i gościom, życzymy zdrowych, radosnych i pełnych ciepła, pokoju i miłości      Świąt Wielkanocnych.

Alleluja !!! Jezus Chrystus

prawdziwie zmartwychwstał !!!

Weselmy się i radujmy !!!

czytano: 287 razy

autor: parafia.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2017-04-14 12:08:53

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • DSC_0562_resize
  • DSC_0561_resize
  • DSC_0564_resize
  • DSC_0560_resize
  • DSC_0563_resize
  • DSC_0557_resize
Tagi:
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Zapytanie
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna