Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

JARMARK WIELKANOCNY

Strona główna » Aktualności » JARMARK WIELKANOCNY

Tegoroczny Jarmark Wielkanocny odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2017r. na Placu Piłsudskiego w Ogrodzieńcu w godz. 10.00 – 17.00.  Organizatorzy przewidują następujące atrakcje: stoiska handlowe z rękodziełem artystycznym, ozdobami wielkanocnymi, upominkami, biżuterią, stoiska m.in.  z góralskimi specjałami, miodami od miejscowych pszczelarzy, babami i mazurkami, degustacje potraw wielkanocnych, występy artystyczne.

Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu oraz Prezes „ZAMEK” sp. Z o.o. do udziału w przedsięwzięciu zapraszają zainteresowanych wystawców, przedsiębiorców, twórców ludowych i rzemieślników. Do współpracy zachęcamy szczególnie przedsiębiorców, którzy oferują produkty spożywcze: tradycyjne wędliny, wypieki, warzywa, owoce, soki, miody, nalewki i browary rzemieślnicze oraz wiele innych produktów tradycyjnych, ekologicznych, regionalnych, a przede wszystkim smacznych i zdrowych. Do udziału w jarmarku zapraszamy również wystawców prezentujących różnorodne rękodzieło i rzemiosło, tj.: kraszanki, pisanki, palmy, zdobione jaja zabawki ludowe, garncarstwo, ceramikę, malarstwo, rzeźbę, decoupage, wyplatanie ze słomy, wikliniarstwo. Motywem przewodnim prezentowanych przedmiotów powinna być Wielkanoc, aby posłużyć mogły jako dekoracje lub sztuczne upominki. 

Udział w Jarmarku jest BEZPŁATNY i może być niewątpliwie okazją do promocji swojej firmy i produktów. Ogrodzieniecki Jarmark cieszy się coraz większą popularnością , udział w nim pomoże pozyskać nowych klientów oraz spopularyzować markę swojej firmy. Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swojego stoiska.

Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2017r. (piątek) do godz. 15.00 kontakt: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu Plac Wolności 24, (32) 67 32 044. Osoby do kontaktu Beata Stypa – Rus; Marta Bejgier.

Wystawców prosimy o zapoznanie się z regulaminem tegorocznego Jarmarku dostępnym na stronie www.mgok.ogrodzieniec.pl  w zakładce Działalność MGOK – Dokumenty do pobrania 

czytano: 425 razy

autor: mgok.ogrodzieniec.pl

data dodania: 2017-03-10 15:35:20

Linki
  • CZARNY RYCERZ Biuro Organizacji Imprez i Eventów
  • POZIOM 511 Design Hotel & SPA
  • HOTEL "CENTURIA WELLNESS & SPA"
  • Hotel "Pod Figurą"

URZĄD MIASTA I GMINY W OGRODZIEŃCU
Plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

tel.: (32) 67 09 700
e-mail: admin@ogrodzieniec.pl

  • new_dsc_0211303
  • new_dsc_0212303
  • new_dsc_0204303
  • new_dsc_0201303
  • new_dsc_0183303
  • new_dsc_0192303
Tagi:
Gmina Ogrodzieniec położona jest w woj. śląskim, w centralnym punkcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej pomiędzy Krakowem, Częstochową i Katowicami. Leży w granicach Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie na obszarze Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy